Brzdové destičky

  • Banner

Informace

visa
  • Sada na jeden kotouč
Přední brzdové destičky TRW / Lucas Kawasaki ZX-9R 900 Ninja 1998 - 1999 směs SV Zobrazit větší

Přední brzdové destičky TRW / Lucas Kawasaki ZX-9R 900 Ninja 1998 - 1999 směs SV

F4916-MCB659SV

Nový produkt

TRW

TÜV schválení
široký rozsah použití pro moderní sportovní, turistické a custom motocykly
sintrovaná směs pouze pro přední brzdy
nevyžaduje se zahřívání
vysoký brzdný výkon bez vadnutí za všech podmínek
vynikající tepelná stabilita a zpětná vazba
vysoký výkon v suchých a mokrých podmínkách

Více informací

Dostupné

728,00 Kč s DPH

Parametry

Strana Přední
Směs SV
Model (vyberte všechny typy svého modelu) Kawasaki ZX-9R 900 Ninja 1998 - 1999

Více informací

TRW - Kvalita, výkon a atraktivní design vzrušující motocyklisty a prodejce motocyklů po celém světě. Historie značky TRW sahá po mnoho desetiletí. Jedna z prvních kapitol začala v roce 1874. V tomto roce začala anglická společnost Joseph Lucas & Son dodávat začínajícímu automobilovému průmyslu příslušenství. Společnost koupila výrobce brzd, Girling, téměř o 70 let později a úspěšně expandovala do oblasti technologie brzd a spojky.

Lucas Girling lze připsat řadě milníků v oblasti motocyklových technologií, včetně vývoje první kotoučové brzdy na světě, brzdových obložení bez azbestu pro motocykly a ocelových opletených brzdových a spojkových lan. TRW - společnost s bohatou tradicí, která je zároveň jedním z nejdůležitějších výrobců originálního vybavení v automobilovém průmyslu i v leteckém a kosmickém průmyslu - zakoupila Lucas Girling na přelomu tisíciletí.

Společnost TRW se stala součástí technologické společnosti ZF Friedrichshafen AG v roce 2015. ZF Aftermarket dnes nabízí široké portfolio náhradních dílů a příslušenství pro motocykly pod značkou produktů TRW. Ať už pro jízdní kola, superbiky, skútry, enduro kola, trojkolky nebo čtyřkolky, portfolio zahrnuje brzdové komponenty, spojky, řídítka, brzdové a spojkové páky, zadní nápravy, zvedací sady, spouštěcí sady a skvěle navržené příslušenství.

Produktové portfolio TRW splňuje vysoké standardy kvality mezinárodního automobilového průmyslu a zaručuje maximální bezpečnost a výkon. Kromě ISO 9001 je TRW certifikována také podle ISO / TS 16949, nejnovějšího a nejpřísnějšího standardu kvality mezinárodního automobilového průmyslu. Náhradní díly a příslušenství pro motocykly TRW jsou k dispozici všude prostřednictvím specializovaných prodejců nebo online.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook